Про школу

Головна » Про школу
  Наша школа - візитка освітянської галузі району та області. Тут працює прекрасна команда однодумців, новаторів, творчих особистостей. На базі школи проводяться районні, обласні, Всеукраїнські заходи. Творча діяльність учителів сприяє пробудженню громадянської свідомості, культури, розвиває особистість та задовольняє інтереси кожного учня.
  Педагоги школи беруть участь в експриментах та апробаціях педагогічних ідей. Завжди перебувають в стані активного творчого пошуку, практичного оновлення змісту освіти, форм та методів організації навчально-виховного процесу.
  Педагогічний колектив працює над проблемою «Діяльність педколективу школи по впровадженню в практику роботи інноваційних технологій навчання і виховання як умови розвитку творчої особистості».

Завдання нашої школи:  тісній співпраці з батьками та громадськістю вчити дитину жити за законами Добра, Справедливості, Правди, Милосердя."

З історії школи

Будівля нашої школи була побудована в 1905 році.
Спочатку це була  польська школа, а  потім українська І ступеня.
В 1921 році школа стала семирічкою.
Під час війни наша школа була частково зруйнована.
Після війни школу відбудовували вчителі та учні під керівництвом директора Голованова Анатолія Степановича.
З 1946 року -  це  середня школа №3  з російською мовою викладання.
З 1996 року, і по - сьогодні, це школа з українською мовою
навчання.