Всеукраїнський тиждень права. День третій

З нагоди всеукраїнського тижня права у школі з 5 по 7 грудня тривав конкурс малюнків на тему: «Світ твоїх прав». Учасниками були учні 5-8 класів. Мета конкурсу розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права, як державного інституту та виховати почуття важливості прав дитини. Серед такої кількості малюнків важко обрати кращий. Цікаво бачити, як діти розуміють, що таке права. Через малюнок вони передали своє бачення прав на освіту, медицину та інше. Було  обрано трьох переможців, чиї малюнки були найкращими.

Також в цей день учнів 9-х класів гостинно зустрічали  у стінах Барського педагогічного коледжу ім. М. Грушевського студенти юридичного відділу. У рамках Всеукраїнського тижня права  7 грудня 2016 р. в актовій залі  коледжу  була проведена виховна година на тему: «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх». Метою заходу було з'ясувати суть поняття кримінальна відповідальність неповнолітніх. Розвивати знання про відповідальність своїх дій у житті, розвивати уміння брати приклад з хорошої поведінки підлітків. Виховувати почуття відповідальності за  свої дії.

07.12.2016 | Aдмін