«Рідна мова в рідній школі, що в єдине нас звела»

Під такою назвою у нашій школі було організовано акцію, присвячену Дню рідної мови, який, починаючи з 2000 року, відзначається в усьому світі 21 лютого.

В рамках підготовки до заходу старшокласники випустили тематичну газету «О слово рідне, материнський дар».

У день проведення акції перед учнями 5- 11 класів виступили члени лекторської групи із числа учнів школи, які підготували цікавий та змістовний матеріал про красу і велич рідної мови.

На завершення заходу кращі знавці рідної української мови та літератури продемонстрували присутнім книги, які є невичерпним джерелом знань, оберегом національної культури, основою гармонійного розвитку особистості учнів, натхненником кожного школяра, радістю мислення, прагнення до духовного багатства і багатства почуттів, - це шкільні підручники з української мови та літератури.

Саме рідна мова, стверджували учасники заходу, в достатній мірі емоційно забарвлена, пристрасна, добірна, вагома, в  якій кожне слово на своєму місці, в міру збуджена, піднесена, збагачує інтелект учнів, підносить їх на крилах знань, одночасно впливає на емоції – будить у серці почуття, переживання, настрої. Піднесено звучали віршовані рядки поета: "О мово рідна, вічна ти, як світ! О мово рідна – вічна таємнице! І є за що оце життя любить, і є за що любити Україну!"

25.02.2015 | Aдмін