День знань 2017-2018 навчального року у Барській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3

У перший день осені розпочинається чудове свято – День знань. У нашій школі відбулася святкова лінійка під патріотичним гаслом «Україно! Сьогодні з тобою ми новий зустрічаємо день». День, який сповнений надій та сподівань для наших учнів, учителів та батьків.
        Перший дзвоник - ця шкільна традиція є чудовим святом, яке неможливо порівняти ні з яким іншим. Воно незабутнє, воно чарівне. Сьогодні двері нашої школи вкотре відкриті для першокласників – таких красивих, схвильованих і водночас радісних. Саме для них пролунав перший в їхньому житті шкільний дзвінок, який покликав з дитинства в невідомий  світ знань, стежинами якого юні першокласники будуть проходити разом із  своїми першими вчителями Кальчук Л.В. та Жилінською Т.В.

А для наших одинадцятикласників цей день сповіщає про  важливий та відповідальний період  – вибір професії та втілення отриманих знань в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. Бажаємо їм підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
       Із початком навчального року учнів, учителів та батьків привітали чудовою танцювальною патріотичною композицією учні нашої школи та вихованці клубу спортивно-бального танцю «Денс-стиль».
      На нашому  святі була присутня начальник  соціально-гуманітарного відділу Барської міської ради Стрельчук  Наталія Олександрівна. У своєму зверненні до школярів Наталія Олександрівна побажала всім учням успіхів у навчанні, здійснення задумів та мрій, а старшокласникам – визначитися щодо свого майбутнього шляху, обрати професію до душі.

Вітаємо учнів, учителів та батьків із початком нового 2017-2018 навчального року.

01.09.2017 | Aдмін