У Барській школі №3 відзначили Міжнародний день толерантності

З 13 по 17 листопада з нагоди відзначення дня толерантності в навчальному закладі  пройшов тиждень «Україна - територія толерантності!»
Протягом тижня класні керівники 1-11 класів разом із психологом школи Фляжніковою Ж.В. провели низку цікавих та змістовних заходів, під час яких школярі дійшли висновку, що  толерантність – це  повага до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими. Окрім того, учні відзначили, що толерантність – це відмова від домінування та насилля, вона, перш за все, має на меті прийняття інших такими, якими вони є. Під час заходів класні керівники особливу увагу школярів звернули на культуру міжетнічних відносин, повагу до представників інших народів; толерантне ставлення до їхніх цінностей, традицій, мови, вірувань.
         Таким чином, школярі дійшли висновку, що здатність поводити себе толерантно може стати особистісною рисою, а відтак – забезпечити успіх у спілкуванні.

На завершення тижня учнівським  самоврядуванням школи (педагог-організатор Кобиль М.А.) було проведено акцію з «вирощування» дерева толерантності, в якій активну участь взяли учні 1-11 класів.

21.11.2017 | Aдмін