Людської пам’яті мости

Наприкінці тижня учні 9-Б класу (кл. кер. Цицюрська Л.Д.) і 10 класу (кл. кер. Присяжнюк О.А.) разом із бібліотекарем школи Кльоц О.Л. відвідали районну бібліотеку, де пройшов урок-реквієм «Людської пам’яті мости»
Працівники бібліотеки продемонстрували деко ментальний фільм « Голодомор 1932-1933 рр. в Україні», доповнення якого були змістовні коментарі ведучих.
Учні мали змогу переглянути виставку-реквієм « Голодомор: пізнання історичної правди, яку організували бібліотекарі відділу обслуговування. Крім книг відомих вітчизняних і зарубіжних авторів на ній були представлені краєзнавчі матеріали по Вінницькій області. А також краєзнавчі нариси «Голодомор на Барській землі: причини, наслідки,свідчення очевидців», колишнього учня ЗОШ №2, а нині студента Вінницького педагогічного університету Ремінного В.С. та Ремінної Л.О., викладача Барського пед. коледжу.
Доповненням до уроку стали підібрані і прочитані учнями поетичні рядки маловідомих українських авторів, присвяченні трагічній темі голодомору.

Учні 6-А касу (кл. кер. Гуцалюк Н. Р. та) та 6-Б класу (кл. кер. Катрін А. А.) разом із вчителем історії Ткачук А. В. відвідали музей. Дітям розповіли про важкі часи, які спіткали українців під час 32-33 років, переглянули відео, в якому люди розповідали про страшні події, що відбувалися і свідками яких вони були.

28.11.2017 | Aдмін