Родинне свято у 4-Б класі

Ось і дочекалися! Ще зовсім недавно дітки, мов пташенята, вперше переступили поріг школи, а сьогодні, озброєні певним багажем знань та досвідом, випорхують з-під крила першої вчительки Завадської О. В. у більш самостійне життя середньої школи.
Діти, незабаром підуть до 5-го класу. І так як вважають першу вчительку другою мамою, вчителька на правах матері Благословила своїх учнів на удачу, на гарні успіхи в основній школі. Хай буде щасливою ваша дорога. Нехай буде безхмарним ваше життя, а доля чесною.
Батькам, Оксана Володимирівна подякувала за чудових дітей, за підтримку, розуміння. Також побажала дітям в майбутньому стати для батьків міцною опорою.
Майбутньому класному керівникові Кобиль Марині Анатоліївні, побажала терпіння, наснаги, бачити в учнях тільки хороше, любити їх, розвивати їхні таланти. Отож, міцного здоров’я, терпіння, натхнення у нелегкій праці.

08.05.2018 | Aдмін