Книгоманія - 2020

10 березня в дитячій бібліотеці пройшов II етап (міський) 16–го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2020» серед учнів 6-7 класів шкіл міста. З  кожної школи участь брали по 2 учасники - переможці шкільних  етапів. Нашу школу представляли Гуцалюк Олександра та Столяр Ярослава – учениці 7-Б класу (кл. кер. Капусевич В.В.).

Дякуєм учасникам, які гідно представили школу. Дівчатка підготували читацькі щоденники , в яких змістовно описали книги, прочитані останнім часом. А також створили презентації своїх улюблених книг і змогли зацікавити присутніх своїми розповідями. Ярослава отримала один з 3-х дипломів «Супер читач», а Олександра - диплом учасника конкурсу. Молодці дівчатка!!!

13.03.2020 | Aдмін