Для батьків

Головна » Для батьків   
Як батькам подолати емоційне вигорання?

✅ Поради батькам як вберегти дітей від впливу деструктивних молодіжних груп

✅Інструкція

з безпеки життєдіяльності учнів під час осінніх канікул

✅ Спробуйте організувати режим дня та сну.
✅ Впровадьте фізичну активність, прогулянки, зарядку - 15-20 хвилин на день.
✅ Звертайте увагу не на те, що ви НЕ зробили, а на те, що зробили.
✅ Будьте собі піарменеджером. Озвучуйте близьким, що саме ви зробили, хваліть себе та розподіляйте обов'язки всередині родини.
✅ Не пропустіть депресію. Навіть у мирні часи нас привчили нехтувати тим, як ми себе почуваємо. Що раніше ви помітите симптоми депресії, то легшим та ефективнішим буде лікування. Наприклад, можна самостійно пройти тест Бека онлайн.
✅ Шукайте альтернативні шляхи комунікації з дитиною. Створюйте власні сигнали та коди. Записки, погладжування або інші сигнали допоможуть сказати, що ви чуєте та піклуєтесь одне про одного, хоч і не маєте змоги провести час разом саме в цю хвилину.

10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей.

 

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.

9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.