Всеукраїнський тиждень права

11 грудня в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара в рамках Всеукраїнського тижня права пройшло засідання «круглого столу» «Права людини», в роботі якого прийняли участь учні 10-11 класів, вчителі навчального закладу, адміністрація школи, прокурор прокуратури Барського району Леонов Андрій Степанович, закріплений за школою з метою захисту прав неповнолітніх працівник РВ УМВС України - начальник кримінальної міліції у справах дітей, майор    Кузьменко Тамара Володимирівна , фотокореспондент газети «Подільський край» Віктор Базай.  Учні-старшокласники презентували присутнім проект «Міжнародні документи, які захищають права людини» та «Конституція України – одна  із найдемократичніших Конституцій в світі». Крім того, старшокласники висловили свою особисту думку із приводу подій, які сьогодні відбуваються в Україні, поставили ряд гострих питань до присутніх представників прокуратури та міліції, на які отримали повні, вичерпні відповіді.

Леонов А.С. підкреслив, що будь-які дії мають відбуватися тільки в межах діючого законодавства, а Кузьменко Т.В. нагадала присутнім школярам, що до настання 18-ти річного віку за них несуть відповідальність батьки, а ще, користуючись нагодою, Тамара Володимирівна повідомила, що діти шкільного віку можуть перебувати на вулиці без супроводу батьків до 22 год.

На завершення  «круглого столу» заступник директора з виховної роботи Галкіна І.Ю. попросила дітей пам’ятати, що найдорожче в світі – це життя людини і його треба берегти.

Зустріч підготувала і провела вчителька правознавства Стребкова Світлана Петрівна.

19.03.2014 | Aдмін