Випуск 11 класу

Шановні учні, сьогодні ви вирушаєте у самостійне життя. Життя не таке вже й просте. Що найбезтурботніші ваші роки залишились позаду. Життя буде ставити перед вами багато знаків запитання, але поряд не буде мами, яка лагідно вранці промовить: «Соня, прокидайся», не буде тата, який блискавично дасть пораду з-будь якої проблеми, не буде вчителів, які наполягатимуть: «Діти, вчіться». А на питання: «Чи можна перездати контрольну роботу», на вас здивовано подивляться, про що це ти? Ніхто вам не назначить консультацію з самого рання, турбуючи про рівень знань. Ви повинні будете все вирішувати самостійно…. Таке воно доросле життя!
Пригадується випадок із життя одного відомого скрипаля. Він виступав з концертом. І раптом струна його скрипки обірвалась. Він не розгубився, а просто закінчив мелодію на трьох струнах.. Життя змушує нас закінчувати мелодію і на трьох струнах, коли одна виходить з ладу. Знайдіть себе і будьте собою. Пам’ятайте, що на землі нема такої другої людини, як ви. Нехай вам щастить!

22.07.2022 | Aдмін