Місячник Цивільного захисту

У рамках місячника цивільного захисту 22 вересня в 7-А класі ( класний керівник - Борсолюк В.В.) та 7-Б класі (класний керівник - Суконнік О.Е.) пройшов онлайн - тренінг " Алгоритм дій у випадку подання сигналу "Повітряна тривога"". Учні відпрацьовували порядок дій при надходженні сигналу оповіщення під час навчальних занять, на вулиці та вдома. Школярі дійшли висновку, що вміння правильно і чітко діяти у надзвичайних ситуаціях - запорука збереження життя та здоров'я.У рамках місячника цивільного захисту 22 вересня в 7-А класі ( класний керівник - Борсолюк В.В.) та 7-Б класі (класний керівник - Суконнік О.Е.) пройшов онлайн - тренінг " Алгоритм дій у випадку подання сигналу "Повітряна тривога"". Учні відпрацьовували порядок дій при надходженні сигналу оповіщення під час навчальних занять, на вулиці та вдома. Школярі дійшли висновку, що вміння правильно і чітко діяти у надзвичайних ситуаціях - запорука збереження життя та здоров'я.

03.10.2022 | Aдмін