Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Ось і добіг кінця І семестр такого непростого 2022 - 2023 навчального року. Наші мужні, незламні захисники України здобувають перемогу за перемогою на фронті, а учні Барського ЗЗСО І-ІІІ ст N3 Барської міської ради - на предметних олімпіадах. Цьогоріч наші юні ерудити взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та отримали призові місця з усіх навчальних предметів.
Навчальний заклад представляє переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Абраменко Даніїл - ІІ місце з історії ( вчителька - Кобиль М. А.), ІІ місце з географії (вчителька - Цицюрська Л. Д.), ІІІ місце з біології (вчитель - Борсолюк В. В.) та ІІІ місце з фізики ( вчителька - Хитрук О. А.).

Шейко Каріна - ІІ місце з трудового навчання ( вчителька - Зінчук І. С.).

Каюда Артем - ІІ місце з української мови, ІІ місце на конкурсі ім. Т. Шевченка. та І місце на конкурсі ім. П. Яцика ( вчителька - Гадомська Ж. В.).

Гнатовська Єлизавета - ІІІ місце з української мови, ІІ місце на конкурсі ім. Т. Шевченка. та ІІ місце на конкурсі ім. П. Яцика ( вчителі - Присяжнюк О. А. та Невольчук І. В.).; ІІІ місце з англійської мови ( вчителька - Грабчак О. Д.): ІІІ місце з біології (вчитель - Борсолюк В. В.).

Мусурійська Юліана - ІІІ місце з історії та ІІ місце з правознавства ( вчителька - Стребкоаа С. П.).

Кінзерський Ілля - ІІ місце з інформаційних технологій ( вчитель - Полевський О. О.).

Митькін Єгор - ІІІ місце з математики ( вчителька - Казьмірова Л. В.)..

Гудзь Максим - ІІІ місце з хімії ( вчителька - Фурман Т. В.).

Мудрицький Ігор - ІІІ місце з трудового навчання ( вчитель - Кучерук В. М.).

Мар'яш Олександр - ІІ місце з трудового навчання ( вчитель - Кучерук В. М.).

03.01.2023 | Aдмін