Немеркнуче світло великого подвигу

Уже вкотре цього навчального року учні 10 класу, разом з класним керівником Кучерук Наталією Василівною, відвідали районну бібліотеку. Цього разу бібліотечний захід відбувся разом з учнями 5-А класу ЗОШ І –ІІІ ст. №1 м. Бара і їх класним керівником Маковецькою Н.Ю. Бібліотечний урок  на тему « Немеркнуче світло великого подвигу» був присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні. На зустріч були запрошені Шикіна Світлана Іванівна та Нечитовська Лариса Олександрівна , які поділилися своїми спогадами про ті  страшні роки, адже їхнє дитинство припало саме на період війни та на післявоєнну розруху та голод. А ще Світлана Іванівна прекрасно виконала пісню «Над Курганом», а Лариса Олександрівна прочитала власні вірші.

П’ятикласники та десятикласники розповіли вірші про війну. У бібліотеці була представлена тематична виставка літератури «Перемога в серцях поколінь», діти переглянули відеоролик « 1939 – 1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» . В проведенні заходу взяла участь бібліотекар Місінкевич Л.М.

17.05.2016 | Aдмін