Виховні години у 2-Б класі

У наші дні вишиванка - символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.
   17 травня учні 2-Б класу разом із Завадською Оксаною Володимирівною на виховній годині вишивали серветки, декламували вірші, співали пісні. В кінці виховної години діти сплели віночок уквітчаний стрічками.

Проведення такої виховної години продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками, вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

А 10 травня відбулася година спілкування на тему "9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ". Діти читали вірші про війну, переглядали короткометражне відео. Класний керівник розповіла історичні відомості тих страшних років. Година спілкування завершилася покладанням квітів до пам'ятника загиблих воїнів.

17.05.2016 | Aдмін