Світ моїх захоплень

Як відомо, не існує двох однакових людей. У кожного — свої погляди на одне й те саме явище, подію, річ. Комусь подобається картина художника і він може довго стояти і милуватися нею. Інший зовсім байдужий до цієї картини. Хтось із великим задоволенням слухає класичну музику, а хтось надає перевагу сучасній. Одна людина любить відвідувати театр, а інша — ні.
Інколи кажуть, що кожна людина має свій смак. Смак свідчить про те, як людина ставиться до чогось красивого: живопису, музики, літератури, скульптури тощо. Людина з гарним смаком любить і цінує прекрасне.
У кожного — свої захоплення. Захоплення — це те, чим людина любить займатися. Учні 2-Б класу та їхні класний керівник Завадська Оксана Волоимирівна на уроці з основ здоров'я при вивченні теми " Смаки і захоплення людини, їх вплив на здоров'я", виготовляли колажі на тему " Моє захоплення". Завдання дітям дуже сподабалося, вони із захватом переглядали презентації колажів своїх однокласників.

24.05.2016 | Aдмін