Свято останнього дзвоника

З теплом травневих днів прийшло чудове свято – Свято останнього дзвоника, хоча його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини.

Випускники сприймають останній шкільний дзвінок як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.
Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Бажаємо кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.
На урочистій лінійці були присутні: голова районної ради Піддубний М. І., спонсор школи Журавель Т. Г., члени Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО: Маліцький В, Меснянкін Д, Григорчук С.
На святі пройшла акція «Дітям Донбасу» - учні нашої школи зібрали для дітей іграшки, зошити, книжки, канцелярське приладдя, та продукти харчування.

30.05.2016 | Aдмін