Діти ЗОШ І – ІІІ ст. №3 м. Бара – дітям Донбасу.

Останній шкільний дзвоник сповістив про закінчення 2015 – 2016 н. р. На учнів нашої школи чекає весела і радісна пора - літні канікули. У кожного школяра безліч планів: екскурсії та поїздки в різні місця нашої мальовничої України, відпочинок на морі чи у селі в бабусі. Та, на жаль, не на всіх дітей нашої держави чекає таке радісне майбутнє. Діти прифронтової зони стали заручниками складної ситуації в країні. Тому учні нашої школи організували акцію «Дітям Донбасу – щасливе літо» (школярі зібрали для дітей іграшки, зошити, книжки, канцелярське приладдя та продукти харчування і на святі останнього дзвоника передали усе членам «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»).

Крім того, керівник Барського підрозділу ГО «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Володимир Маліцький оголосив подяку учителям, батькам та учням нашої школи за неодноразову співпрацю та меценацтво, проявлену волонтерську ініціативу, а також за особистий внесок у розбудову боєздатності Української армії та окремих її підрозділів, які находяться у зоні проведення Антитерористичної операції.

30.05.2016 | Aдмін