Пришкільний мовний табір «BUTTERFLY»

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Це час ігор, розваг, самостійного вибору діяльності, зняття напруги, що накопичилася протягом навчального року, відновлення сил і здоров’я. Допомогти дітям організувати  змістовне, корисне   дозвілля – мета пришкільного мовного табору «BUTTERFLY» при ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара, створеного   на засадах вільного спілкування школярів і педагогів.
Зміна триватиме з 30.05.2016 р. по 16.06.2016 р. Лише чотирнадцять днів, аби встигнути запастися приємними враженнями! Якби можна було затримати стрілки годинника… Нехай би безкінечно тривали щасливі хвилини у таборі!
Ми будемо намагатися стати чарівниками, аби наповнити кілька ранкових годин  ( з 9  до 14) різноманітними колективними справами, і три буденні тижні перетворяться на нескінченний карнавал!
Начальником пришкільного мовного табору призначено вихователя групи продовженого дня Ворнік Вікторію Василівну. Її замісником стала Грабчак Ольга Дмитрівна – вчитель англійської мови. Вчителі-координатори, які безпосередньо керують загонами: Юрчак О. Г., Грабчак О. Д., Капусевич В. В., Суконнік О. Е. Їм допомагатимуть вихователі: Базілевич Н. В., Комарчук В.П., Толстова  Т. С., Хитрук О. А..

Загальна кількість діток – 50, а загонів сформовано чотири. Вчителями-координаторами було розроблено та затверджено план роботи на три тижні за яким працюватимуть та відпочиватимуть діти.

30.05.2016 | Aдмін