Родинне свято «Прощавай, початкова школо!»

У кінці травня 2016 р. у 4-А класі (кл. кер. Іванцова Г.В.) відбулося родинне свято «Прощавай, початкова школо!», де підбили підсумки роботи класної родини за  роки навчання у початковій школі, познайомилися з майбутнім класним керівником Ткачук А.В. Свято стало гімном дитячої любові і поваги, вдячності і шани вчителю і батькам, спогадом про творчі, наполегливі, цікаві і веселі, щасливі 4 роки навчання.

Жартівлива сценка «Куди все поділося?» нагадала всім, якими смішними «забудьками» були наші учні у першому класі, як всією сім’єю збирали портфель першокласнику, як іграшки потрапляли у портфелі замість книжок. Мініатюрою дитячого театру одного актора став виступ Бойко Валерії, яка зіграла роль Стецька. Глядачі дізналися, про яке майбутнє життя мріє обиватель Стецько.
Директор школи Ловчинський А. А. вручив випускникам табелі успішності, фотоальбоми і дипломи випускника початкової школи, побажав безхмарного життя, навчання легкого, а долі щасливої.
Святковими атрибутами стали хліб – сіль директору школи та класному керівнику майбутніх п’ятикласників, іменинний торт із запаленими свічками дітям, пахучі квіти та арка із вишитих маминих рушників, через яку Іванцова Г. В. та Ткачук А. В. провели у нове життя п’ятикласників.

31.05.2016 | Aдмін