Пришкільний мовний табір BUTTERFLY другий тиждень (середа)

Summer is here (Настало літо). Саме час для танців та пісень. Вихованці нашого табору разом зі своїми вчителями підготували надзвичайно яскраву, позитивну та феєричну концертну програму. Відкрили наше свято Віденським вальсом Дедюк Софія, учениця загону Busy Bees, разом зі своїм партнером. Загін Flowers презентував пісню «I love summer». Лірична пісня у виконанні Яни Поповської із загону Crazy Sqirrel «Мир без войны» проникла у серця усіх глядачів. Жваві, динамічні  Busy Bees звеселили присутніх піснею Our Bee Song і танцем Happy Dance. Завжди усміхнені та позитивні дітки загону Smile зачарували гостей танцем I like you, а ніжна, мила, неймовірна Діаночка Капусевич подарувала усім присутнім настрій східної культури своїм таночком.
Наш концерт не залишив байдужими навіть звичайних перехожих. Діти вклали усю душу та серце у свої номери, а вчителі-координатори допомогли їм розкрити себе.

08.06.2016 | Aдмін