Екскурсія до читального залу районної бібліотеки

Сьогодні 4 загін «Crazy squirrel» відвідали районну бібліотеку. В читальному залі було проведено виставку літератури на іноземних мовах: Т. Шевченко «Кобзар» англійською мовою, І Франко іноземними мовами,  словники, різноманітні довідники. Тут також є багато різноманітної літератури англійською мовою, яку подарували волонтери, що працювали в нашому місті.

Вся література зацікавили дітей. Олександра Філіпова сказала, що для неї корисними будуть словники та художня література, а Кучерук Альоні сподобалися книги, за допомогою яких можна навчитись правильно говорити англійською мовою. Сисоєва Марта зауважила, що інформація в Інтернеті не завжди достовірна, тому вона буде користуватися літературою з читального залу.
Всі діти подякували вчителям Желіховсьій О. А. , Толстовій Т. С. та працівникам бібліотеки за таку пізнавальну екскурсію.

10.06.2016 | Aдмін