Україна - це ми

Перший урок нового навчального року «Від проголошення Незалежності до нової України» пройшов у 7 – Б кл. У часи боротьби за незалежність нашої держави особливо хвилююче звучали слова про героїв Небесної сотні, воїнів АТО, всіх небайдужих, що своїми добрими справами творять нашу країну. До нас у гості завітав випускник школи, Панчишин Ярослав, курсант Хмельницької академії прикордонних військ, учасник параду у Києві на честь 25-річчя Незалежності України. Учні класу із цікавістю спілкувалися з юнаком, розповідали йому і про свою волонтерську роботу, а він охоче відповідав на їхні запитання та ділився власним досвідом. На завершення зустрічі усі із задоволенням переглянули відео кліп «Україна – це  ми», про життя класного колективу у минулому навчальному році.

02.09.2016 | Aдмін