Перший урок у 1-А класі

1вересня 2016 р. у 1-А класі (кл. кер. Іванцова Г. В.) відбувся перший урок на тему: «Це – наше і це твоє», присвячений 25-річчю незалежності нашої славної України. Вступ дитини до школи – визначна подія у кожній українській родині, тому і вели до школи маленьких першокласників  усією родиною. Школа двері для них відкрила, запросила учитись їх, бо знання – це велика сила! А щоб дітки швидше здружилися, «сплели віночок дружби» з гарними побажаннями успіху і слави, здоров’я і життя у любові, миру і доброти, довголіття і сором’язливості , мужності і стійкості, краси і пам’яті.
    Україна, школа, клас об’єднали дітей в один колектив  і народилася наша сім’я.
А щоб кожна дитина класу була доброю,щедрою, любила свою Батьківщину, школу, усе живе, жила в мирі і злагоді, запалили свічечку – зірочку, склали  «Правила життя у нашій родині». На первачків чекали сюрпризи: казкова інсценізація та загадки від звірят з «Лісової школи» у виконанні учнів 5 – А класу, посилка з подарунками з лісу, частування від турботливих батьків. Своїх радісних емоцій не ховали ні дорослі, ні першокласники, адже дуже цікавим виявився перший день шкільного життя. А зустріли запашним короваєм, солодкими пирогами та цілющим соком мої учні свій перший навчальний рік. Нехай їх стежина знань буде радісною і повною приємних сюрпризів.

05.09.2016 | Aдмін