Поклонник свободы и враг притесненья

22 жовтня у нашій школі відзначається цікаве та змістовне дійство на честь 200-річчя з дня народження Михайла Лермонтова, видатного генія людства, творчість якого чинила вагомий вплив на становище і розвиток національних культур, загальнолюдської цивілізації...

Учасники семінару вчителів світової літератури, учні шкіл району, батьки мали можливість поринути у царину прекрасного, відвідавши літературний салон. Присутні мали можливість прослухати його поезію, зі сцени лунали романси, по залу кружляли у вальсі молоді пари... По закінченню склалося таке враження, що побували на світській вечірці, поринули у 18 століття. І все це завдяки творчому вчительському та учнівському колективам на чолі з Тресером Б.М., які у тандемі працюють із працівниками культури району, почесними громадянами міста, науковцями та поетами, підтримують тісні зв’язки із батьківською громадськістю, колективами шкіл та вищих навчальних закладів.  Всеукраинская Общественная Организация "Русская школа" розмістила статтю про засідання цього літературного мистецького салону. Виступ на честь 200-річчя з дня народження Лєрмонтова.

14.11.2014 | Aдмін