"Літературна субота" М. М. Коцюбинського

Ім’я М. Коцюбинського пов’язане з Подільським краєм. Щорічно в районі відмічається день народження великого письменника. Важко перебільшити роль художнього слова, коли знайомимося із спадщиною письменника-земляка.
У стінах центральної районної бібліотеки пройшла літературна зустріч із митцями слова, на яку були запрошені учні 9-А класу з класним керівником Присяжнюк О. А. і бібліотекарем школи Кльоц О. Л. Вона проходила у вигляді «літературної суботи», які започаткував М. М. Коцюбинський. Він був великим життєлюбом, що згуртовував навколо себе однодумців. На «літературних суботах» Коцюбинського звучали твори молодих літераторів та композиторів. Це була своєрідна допомога розвитку їхнього таланту.

Ось і на нашій зустрічі звучали твори місцевих митців слова: Крикливої О. В., Дяченко Г. П., Нечитовської Л. О. Увазі присутніх була представлена українська народна пісня у виконанні вчителя села Кармелюкове Глави Б. В. З уст дослідників-краєзнавців  Йолтухівського М. П. і Лясковської Т. Ю. діти почули цікаві факти з біографії письменника, пов’язані з його життям на Поділлі, зокрема в м. Барі.
Учні мали змогу познайомитися з творчою спадщиною письменника–земляка, яка були представлені на книжковій виставці.

16.09.2016 | Aдмін