Мандруємо Україною

16 – 18 вересня учні 7 – Б класу(класний керівник Стаднік І.А.) здійснили захоплюючу подорож до м. Яремче Івано-Франківської області.
Кожен день був сповнений цікавинками. Екскурсія до музею «Писанка»у Коломиї збагатила дітей знаннями про техніку розпису, символіку, тематику орнаментів писанок; відвідавши музей «Карпати у мініатюрі», вони отримали уявлення про найвідоміші архітектурні споруди Гуцульщини, історію, побут та звичаї місцевого населення.

Буковель подарував яскраві враження на «Буковельському морі», канатній дорозі. Юні мандрівники мали нагоду побачити фініш Гонки Нації та вітати переможців забігу з перешкодами на 5км. Неповторні пейзажі мальовничих Карпат, скелі Довбуша, водоспад Гук зачаровували, змушували завмирати серця від захвату і гордості за рідну Україну! Від’їжджаючи додому, діти говорили гостинному Карпатському краю «До побачення! До нової зустрічі!»

27.09.2016 | Aдмін