Вклоніться люди, вчителю своєму...

Вклоніться люди, вчителю своєму,
 Володареві слова і пера,
 Крізь біль і радість, роздуми і втому
 Любов його безсмертна проросла,
 Любов учителя не зна кінця і краю,
 Не рветься ні на мить гаряча нить,
 Любов учителя ніколи не вмирає, -
 Вона у серці учня пломенить.
        Святкове дійство « Вітаєм вас, учителі!» пройшло в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара. З самого ранку наша школа була наповнена щирим дитячим сміхом, посмішками учителів та ароматом останніх осінніх квітів. Все було ніби як завжди, але вчорашні десятикласники-стали найстаршими учнями школи, і, ніби вмить подорослішавши, серйозно і відповідально (після тривалої і наполегливої підготовки) провели справжні уроки. В кінці робочого дня одинадцятикласники влаштували для учителів навчального закладу справжнє святкове шоу, де гумор, дотепні жарти та веселі конкурси перемежовувались з ліричними піснями, віршами і роздумами про прекрасну професію – учитель. Фінальна пісня, останні побажання і свято скінчилося, але воно залишило теплий слід в душі кожного, чиє покликання – сіяти розумне, добре і вічне! А пам'ять надовго  збере щирі слова наших вихованців.

Бажаємо вам здоров'я міцного, щастя п'янкого!
 Учнів вдячних, батьків обачних!
 Чистих ранків, сонячних світанків!
 Променів сонця у кожне віконце!
 Ніжної ласки, душевної казки!
 Грошей без ліку, довгого віку!
 Бувайте веселі, бувайте здорові!
 В багатій оселі, взаємній любові!

30.09.2016 | Aдмін