Покрова - свято народне, релігійне, козацьке

З метою виховання поваги до українських захисніків землі, до історичного минулого своєї держави, формуванню почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину спільно для 5-х та 10 класу була організована виховна година "Покрова - свято народне, релігійне,козацьке"(кл.керівники Гуцалюк Н.Р., Катрін А.А та вчитель історії Ткачук А.В). Учні ознайомилися з історією  свята Покрови, про козацьке минуле, звичаї та традиції Запорізької Січі.
Указом президента України 14 жовтня - свято Покрови - оголошено Днем Захисника України. Тому на виховний захід був запрошений учасник АТО Пархонюк О.В., який розповів дітям про важливість любити та захищати свою Батьківщину.

13.10.2016 | Aдмін