Урок трудового навчання у 3-Б класі

На уроках трудового навчання у 3-Б класі ми вивчали дуже цікавий розділ "Квілінг". Діти  дізналися про історію квілінгу, про те, що мистецтво квілінгу виникло в Європі ще в середньовіччі, а до нас прийшло з далекої Кореї. Захоплюючі розповіді Завадської Оксани Володимирівни змінювалися цікавими практичними заняттями.
З першого погляду здавалося неймовірним, що з кольорових паперових смужок можливо створити химерну тваринку чи надзвичайної форми і краси квітку, метелика. Але уміле пояснення вчительки та дитяче терпіння дало свої результати. Учні раділи коли в них виходили якісь малі деталі квілінгу, а то й цілі шедеври. Кожен з дітей хотів зробити щось особливе, щоб потім виріб подарувати рідним та близьким.

19.10.2016 | Aдмін