«Круглий стіл» в рамках участі ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара у дослідно-експериментальній роботі за темою «Організаційно-педагогічні умови діяльності класного керівника у створенні ефективного виховного простору»

31 жовтня в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара в рамках реалізації плану науково-методичних заходів виконання завдань діагностично-прогностичного етапу дослідно-експериментальної роботи відбулося засідання  «круглого столу» з питання «Роль класного керівника у створенні ефективного виховного простору». У  «круглому столі»  взяли участь класні керівники 1-11 класів, психолог навчального закладу Фляжнікова Ж.В., заступник директора з виховної роботи Галкіна І.Ю.,  директор школи Ловчинський А.А. Так заступник директора з виховної роботи зазначила, що сучасна педагогіка характеризується переосмисленням і зміною багатьох поглядів і підходів, відмовою від деяких усталених традицій та стереотипів. Адже сучасне суспільство висуває нові вимоги не тільки до завдань, змісту , забезпечення освіти, але й до особистості педагога. Директор школи у своєму виступі зупинився на тому, що педагог має постійно вчитися й самоудосконалюватися, володіти сучасними технологіями виховання і навчання учнів. Члени творчих  фокус-груп  Толстова Т.С.; Суконнік О.Е., Трохимчук З.Є., Стаднік І.А. (1-ша фокус-група),  Фурман Т.В., Цицюрська Л.Д., Присяжнюк О.А., Казьмірова Л.В., Ткачук А.В., Ситников Д.Б. (2-га фокус-група),  Кучерук Н.В., Катрін А.А. (3-тя фокус-група) ознайомили присутніх  з роллю, яку вони як класні керівники відіграють у створенні ефективного виховного простору  у своєму класі. Виступи класних керівників супроводжувались змістовними презентаціями.

01.11.2016 | Aдмін