Урок англійської мови з волонтером

Як відомо іноземну мову краще вивчати спілкуючись з її носієм. Так 3 листопада до нашої школи завітав волонтер з Америки Дейн Стівс.  Йому  24 роки він з міста Юджин штат Орегон. Дейн є волонтером Корпусу Миру США в Україні і працює у проекті Розвиток громад здебільшого з неурядовими організаціями, місцевими організаціями самоврядування, місцевими органами виконавчої влади та бізнес-структурами. Сприяє соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні. Метою добровольців такого корпусу є посилення компетенції членів громад та обслуговуючих організацій, сприяння сталому розвитку місцевих організацій та міжгалузевому співробітництву між громадським, урядовим та приватними сектором.
Волонтер з люб’язністю погодився прийти до нашої школи і поспілкуватись з дітьми. Він розповідав про свою країну, про рідне місто, про культуру та ін. Діти  з цікавістю слухали розповідь іноземця, а найсміливіші не соромились і задавали питання.
Зустріч пройшла дуже тепло та усміхнено. Сподобалось і дітям, і вчителям. Маємо надію, що це була не остання зустріч з такою цікавою особистістю.

04.11.2016 | Aдмін