Андріївські вечорниці

Днями в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №  3 м. Бара відбулося театралізоване дійство «Андріївські вечорниці»

Днями в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №  3 м. Бара відбулося театралізоване дійство «Андріївські вечорниці» ,  якемало на меті ознайомити учнів  з особливостями святкування одного з великих і улюблених свят- дня св. Андрія Первозванного або, як у народі називають, свята Калити; прищепити інтерес  дітей до національної культури українського народу; викликити у школярів інтерес до народних звичаїв; сприяти відродженню національної свідомості.

У заході прийняли участь обдаровані учні 7 – 11 класів. Глядачами дійства стали школярі 5-11 кл. Захід підготували і провели: вчителька української мови і літератури Присяжнюк Ольга Анатоліївна та бібліотекар школи Кльоц Оксана Леонідівна.

08.02.2013 | Aдмін