Конкурс інсценізації української пісні

«О слово рідне, що без тебе я!» під такою назвою з  07.11. – 11.11. 2016 р. у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 м. Бара пройшов тиждень української писемності і мови, в рамках якого в навчальному закладі пройшла низка цікавих та змістовних заходів, спрямованих на  розширення знань учнів про красу і багатство української мови, ознайомлення дітей з українськими обрядами і звичаями, пробудження почуття національної гідності та з метою виховання любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, прищеплення почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою; формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
Бібліотекарем школи  було організовано  книжкову  виставку  «Ти наше диво калинове, кохана українська мово», протягом тижня в школі пройшла акція «Вишиванка»  та   фотовиставка «Родина у вишиванках».  9 листопада,в  День української писемності і мови, учні 4-11 класів приєдналися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності "Україна на зламі тисячоліть". Неабиякий інтерес збоку дітей, батьків та вчителів навчального закладу викликав традиційний  конкурс - інсценізація української народної пісні. Майстерне виконання як сольне, так і хорове, яскраві костюми та реквізит, цікаві знахідки у  постановці, емоційність, використання технічних засобів – все було зроблено для того, щоб захід пройшов на високому рівні.
    Тож пам’ятаймо слова відомого українського  письменника XIX століття Панаса Мирного, який писав: «Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування».

14.11.2016 | Aдмін