Екскурсія в аптеку

Нещодавно учні 1-А класу (кл. кер. Іванцова Г. В.) побували на екскурсії  в аптеці № 75 Дешевше.net «конекс». Першокласників радо зустрів колектив аптеки, а завідуюча Вержбицька Лариса Станіславівна люб’язно погодилась познайомити з роботою аптеки. Лариса Станіславівна розповіла про правила поводження з ліками, порадила, як зберегти здоров’я в осінньо-зимовий період. Діти дружно вивчали вітринний асортимент аптеки, з легкістю впізнали прилади для вимірювання тиску. Стільки всього цікавого побачили першачки! Дізналися, як зберігаються ліки, як клеїти цінники на упаковки з ліками, як лікує захворювання хребта колючий аплікатор  Кузнєцова. Діти побачили, що в аптеці чисто, тепло і затишно і всі ліки лежать на своєму місці. Тому і захотілося пограти. Спочатку згадали правила культурної поведінки в суспільних місцях, потім розіграли діалоги продажу ліків, відчули себе в ролі фармацевтів. У кінці екскурсії всіх чекав приємний сюрприз від Лариси Станіславівни – чудові блакитні кульки з логотипом аптеки та смачний і корисний вітамін С. Подарунки виявилися до вподоби, емоції переповнювали! Настрій чудовий!! Екскурсія вдалася!!!

16.11.2016 | Aдмін