Очільник Вінниччини завітав до Барської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, де відбулося відкриття реконструйованого спортивного майданчика із синтетичним покриттям

Ще одну символічну стрічку перерізав в нашому районі очільник Вінниччини Валерій Коровій, відкриваючи у Барській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3 реконструйований шкільний спортивний майданчик з улаштуванням синтетичного покриття «штучна трава».
Звертаючись до очільників обласної, районної та міської влади, які завітали з нагоди такої приємної події до ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, директор навчального закладу Анатолій Ловчинський зазначив, що завдяки підтримці обласної та районної влади, відділу освіти райдержадміністрації, а також народного депутата України Івана Мельничука, за сприяння якого надійшло майже 600 тис.грн. державної субвенції на реконструкцію шкільного спортивного майданчика, для учнів школи, вихованців районної ДЮСШ створені чудові умови для занять фізичною культурою та спортом. Тож він висловив щиру вдячність усім причетним до облаштування цієї сучасної спортивної споруди.
«Слід подякувати передусім ініціатору цього проекту – очільнику району Володимиру Саволюку, який, до речі, входить у топ-п’ятірку кращих голів райдержадміністрацій Вінниччини, - підкреслив Валерій Коровій. – Знаю, у районної влади є амбітні плани щодо розвитку спорту, освітньої галузі, закладів культури та медицини. А це дуже важливий чинник, зважаючи на створення Барської об’єднаної територіальної громади. Об’єднана громада набуває нових повноважень на рівні міст обласного значення. Децентралізація дає їй додатковий фінансовий ресурс та адміністративні повноваження. Тож громада відчує зміни на краще».

З нагоди відкриття спортивного майданчика голова облдержадміністрації Валерій Коровій подарував школярам, які виступили перед почесними гостями з короткою концертною програмою, комплект футбольних м’ячів.

24.11.2016 | Aдмін