Відкритий урок з англійської мови.

У 3-А класі відбувся відкритий урок з англійської мови на тему: «Дні тижня. Мій улюблений навчальний предмет» (вчитель Грабчак О. Д.).
Все нове цікаве дітям. Навіть вчитель, який прийшов на урок і поведе їх чарівною стежкою знань по Країні англійської мови. І від того, якою буде ця стежина знань залежать майбутні знання учня. Чи стане англійська мова його улюбленим предметом, чи стане він із задоволенням розповідати батькам про свої подорожі в цю країну знань, чи буде він із нетерпінням чекати кожного уроку англійської.
Виявилось, що для учнів урок англійської мови – є одним з найулюбленіших. Адже після виконання завдань учні з радістю розповідали про свої вподобання та вподобання своїх товаришів, також навчились розповідати про те, чим можна займатись на різних уроках.
Урок був дуже активним та цікавим не тільки для учнів, а й для присутніх.

29.11.2016 | Aдмін