Захоплююча подорож

З метою сприяння всебічного розвитку особистості, естетичного виховання учнів, розширення їхнього  кругозору, отримання додаткових знань  з  навчальних предметів була організована екскурсія учнів 4-6 класів на фабрику ялинкових іграшок та на страусину ферму.
Діти дізналися, що птахи хоч і теплолюбні, але чудово пристосувалися до українського клімату.Під час екскурсії учні мали можливість спостерігати за життям сім'ї страусів, дізналися більше про звички й особливості цих птахів, ознайомилися із різновидами страусів,Також почули багато цікавої інформації про історію страусиної ферми. На згадку про перебування на фермі всі відвідувачу мали змогу придбати сувеніри.

Після страусиної ферми на нас чекала фабрика ялинкових іграшок. Їх в Україні існує чотири, на них виробляють новорічні прикраси. Фабрика ялинкових іграшок у селищі Клавдієве, що під Києвом - одна із найвідоміших.
Уже понад 60 років вона втілює дитячі мрії й дарує гарне вбрання для новорічної ялинки. Всі прикраси тут виготовляють вручну, тому кожна іграшка - унікальна й особлива.
Екскурсія тривала близько двох годин. Діти побували в різних цехах та побачили всі секрети виготовлення ялинкових прикрас. Під кінець екскурсії кожен учень мав можливість власноруч розмалювати ялинкову іграшку і забрати її з собою. По закінченні екскурсії можна було придбати у фірмовому магазині на згадку про поїздку ще іграшки.

Екскурсію організували вчителі: Галкіна І. Ю., Катрін А. А., Гуцалюк Н. Р.

30.11.2016 | Aдмін