Всеукраїнський тиждень права. День п'ятий

Цікавою та змістовною була зустріч учнів 5-А класу (кл. кер. Гуцалюк Н.Р.) з працівником дитячої бібліотеки Мірчуком С.В.,який провів  тренінг «Світ дитячих прав». Діти жваво працювали над створенням моделі «Мої права від народження до повноліття» виконували різні завдання, обговорювали права  дітей з обмеженими  можливостями. Висловлювали  свої пропозиції щодо прав цієї категорії дітей. Зустріч організувала вчитель історії Ткачук А.В.

В цей же день відбулось закриття Всеукраїнського тижня права. Визначною подією стала демонстрація авторського фільму-дослідження «Право дитини» учениці 11 класу Ковальчук О. , який вона підготувала під керівництвом учителя права  Стребкової С.П. Фільм змонтований на основі інтерв’ю  учнів 4-11 кл. про те чи знають вони свої права та обов’язки. Основне місце в фільмі займає сюжет про права дітей  з обмеженими можливостями.

09.12.2016 | Aдмін