Ми і закон

У рамках Всеукраїнського тижня права  з учнями 8-А  (кл. кер  Фурман Т.В.) було проведено круглий стіл на тему «Ми і закон». Метою  круглого столу було  ознайомити учнів з основними питаннями законодавства , щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження серед учнів школи; виховувати в учнів правову свідомість. Класний керівник Фурман Т.В. націлювала учнів на те, що право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Звичайно, неможливо знати детально всі закони. Але основне, що стосується підлітків, вони повинні знати. Діти аналізували різні ситуації .Наводили   приклади   протизаконної   поведінки в громадських місцях.

13.12.2016 | Aдмін