Акція «Збережемо зелену красуню»

Наближаються довгоочікувані новорічні свята. І, мабуть для кожного вони в першу чергу пов'язані з прикрашанням ялинки. Щорічно з ялинкою входить в наш дім радість, веселощі, подарунки.

Десятки мільйонів ялинок по всій Україні кожного року  прикрашають короткочасне новорічне свято ( для цього вирубуються ялинки площею не одну сотню гектарів). Коли новорічні  ялинки спеціально вирощуються і заготовлюються лісним господарством, шкода ще не так відчутна. Але ж скільки ще є випадків, коли цілі ялинкові гаї вирубують браконьєри. І як боляче буває чути, що навіть у парках знищують зелені деревця.   Адже можна знайти спосіб весело зустрічати новорічне свято і зберегти ялинку! Саме тому учні та вчителі нашої школи  знайшли неподалік навчального закладу  гарну ялинку та   прикрасили  її іграшками, виготовленими власноруч. Таким чином, школярі  привернути увагу барчан до проблеми збереження зелених красунь .

Діти нашої школи  добре знають, що  ялинку треба берегти. Вона очищує повітря, яким ми дихаємо,  милує своєю красою наше око влітку і взимку, зустріч з нею завжди дарує радість спілкування з природою.

26.01.2015 | Aдмін