Конкурс-виставка новорічних композицій у ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара

Відповідно до плану роботи навчального закладу та  з метою пропаганди серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, активізації участі школярів в природоохоронній роботі, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь і навичок учнів з виготовлення новорічно - різдвяних композицій в школи з 09.12.2016 року проходить конкурс - виставка «Новорічна композиція», вякому взяли участь учні 1-11 класів. У номінації «Найактивніший клас» перемогу отримали учні 3-А класу (класний керівник Стадній Л.М.) та 3-Б класу (кл.кер. Завадська О.В.). Переможцями конкурсу визначено новорічну картину учня 3-А класу Гнатюка Артема «Яскравий півник», новорічний подарунок від учениці 3-Б класу Щерби Дар`ї «Ялинка з моря», новорічну композицію учениці 3-Б класу Гнидки Ірини «Паперове диво», стилізовану ялинку учня 3-Б класу Мамсіка Павла «Ялинка-пір`їнка», сюжетну композицію «Новорічний ковпачок», яку виконав  учень 4-Акласу Христофор  Михайло, роботу учениці 4-Б класу Романюк  Дарини  «Кавова ялинка» , колективну роботу учнів 6-Б класу «Посміхається зелена: вся в перлинках -  завітала в дім ялинка» (кл.кер. Суконнік О.Є.), новорічну композицію «Зимова казка», яку виконала учениця 7-Б класу Дмитренко Катерина. Вищезазначені роботи гідно представлятимуть нашу школу на районній новорічно-різдвяній виставці-конкурсі «Новорічна композиція».

Журі відзначило високий рівень усіх робіт, представлених  на конкурс.
Тож ми висловлюємо щиру подяку усім учням, які взяли участь у виставці, батькам та класним керівникам!

16.12.2016 | Aдмін