Дослідно-експериментальна робота на базі школи

На виконання наказу МОН України від 29.09. 2015 року № 991 « Про проведення дослідно-експериментальної  роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 28.12.2015 р. №560  «Про проведення в області дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів», наказу відділу освіти Барської РДА від 23.02.2016р. №74 «Про проведення в районі дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітньої школи №3 м. Бара»  14 грудня  2016 року в  школі  пройшов  психолого-педагогічний семінар для класних керівників 5-11 класів «Сприятливий виховний простір як необхідна умова формування морально зрілої особистості».

Семінар провела Фляжнікова Жанна Василівна, практичний психолог школи. Крім того, в рамках експерименту класні керівники 5-11 класів взяли участь у он-лайн анкетуванні «Опитувальник для педагогів щодо визначення рівня готовності педагога до роботи з підлітками з низьким статусом в учнівському колективі».

16.12.2016 | Aдмін