Мій біль - Чорнобиль

Тому мій біль — Чорнобиль, бо тоді
Все людство апокаліпсис терпіло,
Та треба, і не тільки іноді,
Щоб горе світу, як своє боліло.

10 листопада 2006 року Указом Президента України № 945/2006 була заснована пам’ятна дата — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (друга назва свята — «День ліквідатора»), який щорічно відзначається 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком
14.12.2016 р. у дитячій  бібліотеці пройшла відкрита виховна година «Мій біль – Чорнобиль»  до дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.У гарній ,дружній атмосфері знову відбулася зустріч учнів 8-А класу ( кл.кер. Фурман Т.В.) та з  працівником ЧАЕС Кохан Галиною Степанівною Метою виховної години було закріпити знання учнів про чорнобильську трагедію; упроваджувати елементи екологічного виховання; розвивати почуття вдячності, вшанування подвигу; виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини.До уваги присутніх було запропоновано документальний відеонарис "Чорнобиль. Голоси", базований на свідченнях-роздумах ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Захід нікого не залишив байдужим.

23.12.2016 | Aдмін