День Святого Миколая у нашій школі

19 грудня – День Святого Миколая Чудотворця. У цей день кожен із нас очікує на маленьке диво.  Особливі надії на Чудотворця покладають діти, вони вірять, що Святий  здійснить найзаповітнішу мрію, принесе довгоочікуваний подарунок.
Саме цього дня, учні  11 класу, разом з класним керівником Кучерук Н.В., відвідали учня 5-А класу  Андреєва Олексія, який навчається на індивідуальному навчанні. Олексійко переніс важку операцію і зараз триває процес реабілітації. Одинадцятикласники  від імені Святого Миколая подарували хлопчику  пакунки з солодащими і фруктами. І Олексійко,  і його мама Олена Володимирівна були приємно вражені цією зустріччю.

Не забули про своїх однокласників, які навчаються на індивідуальній формі навчання і учні 5-А класу (кл. кер. Гуцалюк Н. Р.). Діти намалювати святкові листівки з привітаннями та побажаннями на наступний рік та разом із невеличким солодким подарунком передали однокласникам.

23.12.2016 | Aдмін