Семінар заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів

25 січня 2017року в нашій школі відбувся семінар заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів з питань організації виховної роботи: «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді». Зі вступним словом до присутніх звернувся директор школи Ловчинський Анатолій Артурович. З досвідом роботи організації національно-патріотичного виховання в школі присутніх ознайомила заступник директора з виховної роботи Галкіна Ірина Юріївна. Учасники семінару мали змогу переглянути та обговорити презентацію «Школа, що виховує патріотів», яку було представлено учнівським самоврядуванням навчального закладу ( педагог-організатор Кобиль Марина Анатоліївна, Холява Руслана, президент школи).

25.01.2017 | Aдмін