Тиждень математики

Всіх наук – ЦАРИЦЯ!
Математика, ти наша
Вірна помічниця!
Під таким девізом пройшов тиждень математики в нашій школі, який тривав з 23.01. по 27.01.2017р.

Першого дня відбулося відкриття. В цей день була оформлена виставка під назвою «Цікаві вислови вчених про математику». Також прозвучала радіогазета, яка закликала учнів приймати активну участь у конкурсах, які триватимуть протягом тижня.

Другого дня відбувся позакласний виховний захід для 9-х класів «Математичний калейдоскоп», який провела вчителька Хитрук О. А.Метою заходу було поглибити знання учнів про математику; розвинути пізнавальний інтерес, допитливість, логічне мислення, творчі здібності; виховати любов до предмета, почуття колективізму.
Захід пройшов в доброзичливій атмосфері. Учні вражали своєю ерудованістю та індивідуальним підходом до конкурсів. Перемогла команда 9-А кл.

В середу на великій перерві учні приймали активну участь у створенні колажу «Жива математика». Діти писали правила, математичні терміни та формули на листочках у вигляді геометричних фігурок та приклеювали. В результаті отримали цікавий та змістовний колаж. Даний захід організували та провели вчителі математики Катрін А. А. та Гуцалюк Н. Р.

Також цього дня вчитель Казьмірова Л. В. провела математичний конкурс «Слабка ланка ланка» в 6-х та 7-х класах. Метою заходу було вміння міркувати, орієнтуватися у математичних термінах та швидко давати відповідь на питання.
Переможцями стали: І місце – Сисоєва М. (6-Б кл.), Кушнір М. (7-А кл.), Стадній В. (7-Б кл.); ІІ місце - Зборовський М. (6-Б кл.); ІІІ місце – Білоус В. (6-Б кл.).

30.01.2017 | Aдмін