Екскурсія до міста Вінниці

Кондитерська Корпорація ROSHEN з радістю запросила дітей на цікаву та пізнавальну екскурсію на одну з трьох кондитерських фабрик, на яких виробляється солодка продукція ROSHEN – Вінницьку.
Під час цієї захоплюючої екскурсії діти мали можливість на власні очі побачити процес виготовлення солодощів – роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. А після екскурсії на школярів чекав приємних сюрприз – дегустація найсмачніших солодощів та цікавий подарунок від ROSHEN.
Льодова арена ТРЦ «Мегамолл» – це місце, де діти зарядитись нестримною енергією драйву та адреналіну. Отримали безліч неповторних вражень від катання на ковзанах.
«Дитяча Планета» у торговому центрі «Шок» - це неймовірний парк розваг, у якому дуже зручно і весело для дітей.
Екскурсію організували вчителі: Фурман Т. В., Толстова Т. С.

10.02.2017 | Aдмін