Акція «З Авдіївкою разом!»

Після загострення  військового протистояння в зоні проведення АТО  учні, вчителі та батьки учнів  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м. Бара активно долучились до надання допомоги  для військових та мирного населення Авдіївки. Ми з’ясували, якої допомогти потребують люди, котрі опинилися у складних обставинах, і протягом тижня проводили акцію «З Авдіївкою - разом!»  Нами було зібрано все необхідне: продукти харчування, питну воду, теплі речі, противірусні та протизастудні препарати, вітаміни, засоби гігієни та ін. Так як школа активно співпрацює з волонтерами Благодійного Фонду «ДоброБар» Анатолієм Колосом та Романом Баланом, то10 лютого 2017 року усю  зібрану допомогу  було передано представникам  даного Фонду для доставки  за призначенням.

13.02.2017 | Aдмін