15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Ти – вічний біль ,Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокішій
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, бо саме цього дня  1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. Афганська війна – одна із самих  трагічних сторінок  історії нашого народу, адже вона забрала життя багатьох українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин.
   Тож відповідно до плану роботи  14-15 лютого 2017 року  в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара  було проведено низку цікавих та змістовних заходів, присвячених цій трагічній даті.  Учнівським самоврядуванням школи було презентовано проект «Ти вічний біль, Афганістан» (педагог-організатор Кобиль М.А.), учителем історії Стребковою С.П. організовано виступ лекторської групи із числа учнів школи на тему: «Історія війни в Республіці Афганістан», класними керівниками 4-11 класів було проведено тематичні уроки, бесіди, години спілкування під загальною назвою «Афганські гори, кров’ю ви омиті, тих юних тіл, що гинули в бою». Окрім того, учні 4-тих, 5-тих, 9-тих класів організували ходу до пам’ятного знаку, встановленого  барчанам, які загинули в Афганістані, де провели мітинг-реквієм з покладанням  квітів.

21.02.2017 | Aдмін